اخبار و رویدادهای دانشگاه آزاد اسلامی همدان

تشکل‌های دانشجویی در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی فعال شوندتشکل‌های دانشجویی در برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی فعال شوند

خبرگزاری آنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان گفت: تشکل‌های دانشجویی باید در امر برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی که مطالبه رهبر معظم انقلاب است، ورود پیدا کند.

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 8:25 | لینک  | 

رونمایی از پوستر مسابقات سراسری دختران دانشگاه آزاد اسلامی در واحد همدانخبرگزاری آنا: یک هفته مانده تا آغاز رقابت دختران ورزشکار دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های تکواندو، کاراته، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی‌میز، از پوستر این رقابت‌ها رونمایی شد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 8:21 | لینک  | 

تشکیل کارگروه نخبگان دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان/تقویت خودباوری در جوانانتشکیل کارگروه نخبگان دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان/تقویت خودباوری در جوانان

خبرگزاری آنا:رییس کانون فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از تشکیل کارگروه نخبگان دانش‌آموخته این دانشگاه خبر داد و گفت: این کارگروه اکنون ۲۱ عضو دارد.

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 8:17 | لینک  | 

طرح ایجاد پردیس سلامت آماده ارائه به هیات امنای استان همدان/عملیاتی کردن طرح تولید چوب صنعتی و کشت زعفران

خبرگزاری آنا: دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان با توجه به آماده بودن طرح‌های مختلف در این استان از ارائه طرح ایجاد پردیس سلامت به هیات امنای این استان برای تصویب خبر داد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 13:22 | لینک  | 

رقابت دختران ورزشکار در رشته‌های تکواندو، کاراته، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی‌میز

رقابت دختران ورزشکار در رشته‌های تکواندو، کاراته، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی‌میزخبرگزاری آنا: دانشگاه آزاد اسلامی همدان میزبان مسابقات کشوری دختران دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در رشته‌های تکواندو، کاراته، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی‌میز است.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 11:15 | لینک  | 

 

به دلیل شرکت دانشجویان،اساتید و کارکنان ارجمند در مراسم آخرین شب از لیالی پر فیض قدر کلاس های روز دوشنبه 30 مرداد فقط در ساعت اول تشکیل نمی گردد.

نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 13:32 | لینک  | خبرگزاری آنا: سعید جامه بزرگی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان از شورای عالی انقلاب فرهنگی رای اعتماد گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، طی جلسه 750 شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، سعید جامه بزرگی با اکثریت آرا موفق به کسب رای اعتماد و تایید حکم در سمت رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان شد.

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 9:10 | لینک  | 


آدرس: همدان ، بلوار امام خمینی ، خیابان دانشگاه آزاد اسلامی ، بلوار پروفسور موسیوند

تلفن: 16-34494000 (081)

نمابر:  34494026 (081)

Email: info@iauh.ac.ir

URL: www.iauh.ac.ir

****شماره  تلفن های داخلی دانشگاه  به ترتیب الفبا

****شماره تلفن داخلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان پست سازمانی

 

 

نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 12:7 | لینک  | 


اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در نظر دارد در این پست  با عنوان سین جیم به بررسی مشکلات ونیازهای مخاطبین ارجمند خود بپردازد. لذا مخاطبین گرامی می توانند پرسشهای خود را با هر عنوان و موضوعی از روشهای زیر با ما درمیان بگذارید. تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

شماره پیامک: 1000226083

ایمیل: iauh@iauh.ac.ir

 *****جهت درج سوالات خود کلیک فرمایید***** 

 

نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 10:54 | لینک  | 

حجت الاسلام امامی فر‌

انس با قرآن حلال مشکلات جامعه/طنین نوای ملکوتی موذنان در سمای رشتانس با قرآن حلال مشکلات جامعه است

خبرگزاری آنا: مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی همدان، انس و تدبر و تفکر در آیات نورانی قرآن حلال تمامی مشکلات جامعه  است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام علی امامی فر در محفل انس قرآن با حضور "شیخ عادل الباز" قاری بین المللی از کشور مصر و تجلیل از پیشکسوتان قرآنی شهر همدان که ظهر امروز در مسجد فاطمه الزهرا (س) واحد همدان برگزار شد گفت: در صورتی که در آیات تدبر شود به آن عمل گردد، انس با قرآن و کلام وحی حلال مشکلات جامه است.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:28 | لینک  | 

با  سلام 

 چند وقتی به دلایل  چند نتوانستیم این وبلاگ را به روز نماییم از تمامی دوستان ومخاطبین ارجمند معذرت خواهی می کنم.

امیدوارم توان داشته باشیم از پس در خدمت دوستان وهمراهان گرامی باشم. البته چشم امید بسته ایم به حضرت دوست و یاری شما مخاطبان وهمراهان گرامی 

نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:21 | لینک  | 

دانشجویان گرامی به اطلاع می رساند جهت رفع اشکالات احتمالی در ایام انتخاب واحد اولیه ضمن توصیه به مطالعه دقیق دستورالعمل ها و تذکرات می توانید با در نظر گرفتن لزوم برقراری مکالمات کوتاه با توجه به حجم متقاضیان در روز های انتخاب واحد اولیه ، در تماس با هر یک از شماره تلفن های ذیل که مرتبط با نیاز های  آموزشی، مالی یا اطلاعاتی شما باشند در ساعات اداری از راهنمایی کارشناسان مربوطه بهره مند شوید.

جهت رویت شماره تلفن کلیک بفرمایید.

 

شماره تلفن های داخلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:29 | لینک  | 

اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در نظر دارد در این پست  با عنوان سین جیم به بررسی مشکلات ونیازهای مخاطبین ارجمند خود بپردازد. لذا مخاطبین گرامی می توانند پرسشهای خود را با هر عنوان وموضوعی در بخش نظر دهید برای ما بگذارید. تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

(البته تا پایان انتخاب واحد و  ثبت نام ترم جدید این پست به طور ویژه به بررسی و حل مشکلات  مربوطه خواهد پرداخت به منظور اطلاع رسانی بهتر شما توانید ایمیل یا شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا از نتیجه پیگیری و رفع مشکل خود آگاه شوید)

نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:19 | لینک  | 

با حمد و سپاس به درگاه ايزدمنان و ضمن عرض تبريك به خواهران و برادراني كه در آزمون ورودي دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته

سال ۱۳۹۲ پذيرفته شده اند ، اعلام مي دارد شرك تكنندگان در آزمون مذكورWWW.AZMOON.COM مي توانند با مراجعه به سايت مركز آزمون به نشاني از نتيجه آن مطلع گردند.

۱ - پرونده كليه پذيرفت هشدگان آزمون كارشناس يارشدناپيوسته سال ۹۲ جهت احراز صلاحيتهاي عمومي تحت بررسي است و نتيجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزينش صلاحيتهاي عمومي سازمان مركزي دانشگاه به اطلاع محلهاي دانشگاهي خواهد رسيد


زمان و مدارک مورد نیاز


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:18 | لینک  | 

برگزاري ششمین دوره آموزشي "ياران فرهنگ" در واحد همدان

 رییس منطقه 23 دانشگاه آزاد اسلامی  از  برگزاری ششمین دوره آموزش یاران فرهنگ ویژه دانشجویان منتخب برگزاری ششمین دوره آموزشی "یاران فرهنگ" در دانشگاه آزاد اسلامی همدانفرهنگی مناطق5 و 23 دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد همدان خبر داد.

علیرضا رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا در همدان گفت: ششمین دوره آموزش یاران فرهنگ ویژه دانشجویان منتخب فرهنگی مناطق5 و 23 دانشگاه آزاد اسلامی از 12 تا 22 شهریور ماه به مدت 10 روز به میزبانی واحد همدان برگزار خواهد شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی همدان اظهار كرد: انقلاب اسلامی ايران انقلابی فرهنگی است و چون صاحب سبك و داعيه هستيم بايد در حوزه فرهنگ در جهان، حرفی برای گفتن داشته باشيم.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:15 | لینک  | 

هیچ بنایی در اسلام نزد خدا از بنیان خانواده  و ازدواج دوست داشتنی تر  نیست

خبرگزاری آنا: عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و عضو کمیته ازدواج آسان این دانشگاه گفت: هیچ بنایی در اسلام نزد خدا از بنیان خانواده  و ازدواج دوست داشتنی تر نیستهیچ بنایی در اسلام نزد خداوند از بنیان خانواده  و ازدواج دوست داشتنی تر  نیست  و مومنین باید به این امر توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از همدان، دکتر سید علی اکبر فامیل روحانی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در کارگاه مهارت های زندگی با موضوع ازدواج که به همت کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد گفت: هیچ بنایی در اسلام نزد خداوند از بنیان خانواده  و ازدواج دوست داشتنی تر  نیست  و مومنین باید به این امر توجه ویژه داشته باشند..


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:14 | لینک  | 

 نشست هم انديشي تاملي بر کيهان شناسي با حضور اعضاي هيات علمي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان برگزار شد

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در این نشست که به همت دبیرهم اندیشی اساتید واحد همدان برگزار شد شرکت کنند گان در مورد سيارات و اجرام منظومه شمسي و کيهان شناسي با ارائه آخرين تصاوير و موضوعات علمي روز نجوم آشنا شدند.

محمد احمدي عامل مدرس این کارگاه با اشاره اوليه در مورد خصوصيات  منظومه شمسي و پخش تصاويرهاي مربوطه در مورد تكنولوژي رصد اجرام (تلسکوپها)، شاتل ها، وسايل رصدي همراه كليپي از هويگنس( فضا پيمايي كه در روي يكي از قمر هاي زحل فرود آمد) مطالبي را بيان کرد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:12 | لینک  | 

بسیج محصور در تاریخ انقلاب اسلامی نیست

بسیج محصور در تاریخ انقلاب اسلامی نیستخبرگزاری آنا: رییس منطقه 23دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شجره طیبه بسیج محصور در تاریخ انقلاب اسلامی نیست و در کلی ترین نگاه به عنوان نگاهبان این نظام و هسته مرکزی ارتباط مردم با حکومت، مطرح است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از همدان، علیرضا رضایی رییس منطقه 23دانشگاه آزاد اسلامی، در آیین اختتامیه طرح ولایت بسیجیان استان که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان  برگزار شد گفت: بسیج شجره ی طیبه ای است که  ریشه های فکری آن به صدر اسلام و عصر نبوی باز می گردد و تنها محصور و منحصر به تاریخ 35 ساله ی انقلاب اسلامی نیست  و ریشه در اندیشه و عمل پیامبر عظیم الشان  در صدر اسلام دارد


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:8 | لینک  | 

غرب هیچ صدای مخالفی را نمی خواهد بشنود

خبرگزاری آنا: جانشين بسيج دانشجويي كشور گفت: مشکل ما با غرب و دولت های مستکبر بحث معرفتی و غرب نمی خواهد هیچ صدای مخالفی را بشنودشناختی است ونگاه ما به جهان ومسائل جهانی نگاهی عدالت محور و توحید محور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از همدان، عبدالله گنجي در آیین اختتامیه طرح ولایت بسیجیان استان همدان که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان  برگزار شد گفت: طبق فرمايشات امام(ره) و مقام معظم رهبري چيستي انقلاب از دو هويت حقيقي كه محتواي نظام وهويت حقوقي كه ساختار نظام است. نشات مي‌گيرد ما بايد بين انقلاب اسلامي و جمهوري اسلامي تفاوت بگذاريم.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:5 | لینک  | 

خبرگزاری آنا: مدير ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از تحلیل استراتژیک زنجیره ارزش صنایع و اصناف تولیدی منتخب استان چهارمحال و بختیاری در واحد همدان خبر داد.

محمد مهدي شيرمحمدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا در همدان با اشاره به اهميت اين طرح هاي راهبردي در برنامه ريزي هاي اقتصادي گفت: مطالعات نخست براي اين طرح با تشکيل تيمي مجرب از سال 1390 آغاز شد که در نهايت طرح مذکور در سال جاری به پايان رسيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:3 | لینک  | 

برگزاری کارگاه سبک و مهارت های زندگی در واحد  همدان

برگزاری کارگاه سبک و مهارت های زندگی در واحد  همدانمسوؤل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان از  برگزاری کارگاه سبک و مهارت های زندگی ویژه اساتید ، مشاورین و مبلغین دانشگاه ها و مراکز  آموزش عالی این استان خبر داد.

حجت الاسلام علی امامی فر در گفت وگو با خبرنگار اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: استقبال عمومی از مباحث مهارت های زندگی منجر شده بسیاری از نویسندگان ، مترجمان و محققان به تالیف، تدوین و ترجمه کتبی در این حوزه بپردازند. ولیکن از آن جا که اکثر این تالیفات مبتنی بر تحقیقات اصولی بر پایه اعتقادات دینی و فرهنگ بومی نیست راه به بیراهه کشیده شده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:2 | لینک  | 

 

واگذاری طراحی جلد کتاب های دانشگاه آزاد اسلامی به واحد همدان

واگذاری طراحی جلد کتاب های دانشگاه آزاد اسلامی به واحد همدانخبرگزاری آنا: به همت و پی گیری مستمر معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و موافقت مدیر دفتر گسترش تولید علم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، طراحی جلد کتب دانشگاه آزاد اسلامی به واحد همدان سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری آنا از "همدان" به منظور یکسان سازی و تبعیت از یک ساختار مشخص پس از موافقت دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی، طرح پیشنهادی دانشگاه آزاد اسلامی همدان به عنوان طرح جلد کتابهای دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 9:36 | لینک  | 

 

واحد همدان مهیای پذیرایی از میهمانان تابستانی با بهره برداری از مجتمع اقامتی فدک

واحد همدان مهیای پذیرایی از میهمانان تابستانی با بهره برداری از مجتمع اقامتی فدکخبرگزاری آنا: دانشگاه آزاد اسلامی همدان به منظور پذیرایی از میهمانان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در تعطیلات تابستانی با بهره برداری از مجتمع اقامتی تازه تاسیس فدک به منظور انجام خدمات رفاهی به مسافرین مهیا شده است.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی همدان با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگار آنا اظهار داشت: در این مجتمع اقامتی بیش از 40  اتاق اقامتی4 تخته برای اسکان میهمانان تابستانی در واحد همدان مطابق با استانداردهای یک مکان اقامتی مناسب فراهم شده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 9:8 | لینک  | 

 

آشنایی با نظام های رتبه بندی دانشگاههای جهان در واحد همدان

آشنایی با نظام های رتبه بندی دانشگاههای جهان در واحد همدانخبرگزاری آنا: به همت معاونت پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی همدان کارگاه آشنایی با نظام های رتبه بندی دانشگاههای جهان با تاکید بر رتبه بندی دانشگاه‏های جهان اسلام در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آنا از"همدان" فرشید دانش "دانشجوی دکترای علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه فردوسی مشهد" در این کارگاه با اشاره به اینکه دانشگاه ها  درتلاش اند تا  در سطح کشور ، منطقه و جهان برتر باشند گفت: موسسات آموزش عالی به ویژه از نظر تنوع در عملکرد از پیچیده ترین سازمان ها در جامعه امروزی هستند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 9:5 | لینک  | 

 

ارایه و چاپ ۱۴ عنوان مقاله در مجله های معتبر خارجی توسط باشگاه پژوهشگران واحد همدان

ارایه و چاپ ۱۴ عنوان مقاله در مجله های معتبر خارجی توسط باشگاه پژوهشگران واحد همدانخبرگزاری آنا: در سه ماهه فصل بهار سال جاری اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد همدان موفق به چاپ و ارایه ۱۱ عنوان مقاله آی.اس.آی، سه عنوان مقاله در مجله های معتبر خارجی، شده اند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 9:0 | لینک  | 

پیوند دیرینه ی اندیشه و گیتی، سرچشمه ی باریک اندیشی هایی در دانش بوده است

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: پیوند دیرینه ی اندیشه و گیتی، سرچشمه ی  باریک اندیشی هایی در دانش بوده است که از آن میان می توان از فلسفه ی زمین بوم و فلسفه ی زيست بوم ياد کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان عباس مهر پویا طی یک سخنرانی با عنوان" نزدیکی انسان با گیتی و ادبیات با نگاهی به نگره زمین داستان و نمونه کوه پیرزنه"به همت معاونت پژوهش و فن اوری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده علوم انسانی این دانشگاه برگزارشد.گفت: تاثیرپذیری اندیشه ی آدمی در رویارویی با پدیده های زمین به ما می گوید. این نزدیکی دیرنده میان اندیشه ی آدمی و زمین گاه سرچشمه ی  باریک اندیشی هایی در دانش بوده است که از آن میان می توان از فلسفه ی زمین بوم   و فلسفه ی زيست بوم  ياد کرد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 8:56 | لینک  | 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان به همراه جمعی از اعضای هیأت رئیسه و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در آستانه ی میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج)، به دیدار و عیادت استاد علیرضا ذکاوتی قراگزلو، یکی از استادان پیشکسوت همدانی و از چهره های ماندگار این استان، رفتند.
این دیدار در راستای تكریم از پیشکشوتان علمی دانشگاه به این جهت صورت پذیرفت كه استاد ذکاوتی چندی است که به علت کسالت در منزل به استراحت می‌پردازند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 8:53 | لینک  | 

برگزاری 40 کارگاه آمورزشی و 10 سخنرانی علمی در نیمه نخست سال جاری

خبرگزاری آنا: مسؤول انجمن های علمی دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: مطابق برنامه پيش بيني شده حدود 40 کارگاه آموزشي نظير کارگاه مقاله نويسي فارسي و انگليسي،  کارگاه روش تحقيق مقدماتي و پيشرفته، کارگاه پروپوزال نويسي و کارگاههاي آشنايي با نرم افزارهاي تخصصي درهر رشته,  به علاوه حدود 10 سخنراني علمي, حدود پنج همايش داخلي و چاپ نشريات دانشجويي اشاره کرد.

 

ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 8:50 | لینک  | 

انتخابات ۹۲ تمام سرمایه گذاری دشمنان را نقش بر آب کرد

انتخابات ۹۲ تمام سرمایه گذاری دشمنان را نقش بر آب کردخبرگزاری آنا: مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان گفت: انتخابات۹۲ نشان داد که تمام سرمایه گزاری دشمنان نقش بر آب شده است.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری آنا در"همدان "گفت: از ابتدای انقلاب جبهه استکبار با تمام توان در مقابل این نظام ایستاده اما انقلاب اسلامی  ونظام مقدس جمهوری اسلامی نه تنها تضعیف نشده  وشکست نخورده بلکه روز بروز قدرتمند تر نیزشده است


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 11:14 | لینک  | 

باید از پتانسیل های حماسه سیاسی در خلق حماسه اقتصادی بهره گرفت

باید از پتانسیل های حماسه سیاسی در خلق حماسه اقتصادی بهره گرفتخبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت:عزت و غرور ملی همراه با مردم سالاری دینی در قالب یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متبلور شد و باید از تمام پتانسیل این حماسه سیاسی در خلق حماسه اقتصادی بهره گرفت


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 11:11 | لینک  | 

انتخابات هژمونی ایران اسلامی را به رخ افکار عمومی جهان کشید

خبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: ایران اسلامی با مومنان فهیم و انقلابی خود، بار دیگر به جوش و خروش درآمده و با خلق حماسه سیاسی  هژمونی سیاسی وفرهنگی خود را به جهانیان ثابت کرد
دکتر علیرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار آنا در همدان گفت:   ملت مسلمان ایران برای حمایت از دین الهی از بذل همه هستی خود مضایقه ننموده اند و این بار نیز با مشارکت همه جانبه خود در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی  افتخارات نوینی را خلق کرد، که در صفحات تاریخ به یادگار خواهد ماند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 16:17 | لینک  | 

دانشگاهها پایگاه و قدرت مبارزه با جنگ نرم هستند

دانشگاهها پایگاه و قدرت مبارزه با جنگ نرم هستندخبرگزاری آنا: مدیر فرهنگی منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در جنگ نرم که علیه ایران اسلامی در حال پیگیری است قدرت نرم و پایگاه مبارزه با این جنگ در درون کشور دانشگاهها هستند.

به گزارش خبرگزاری آنا از " همدان" پیمان عین القضاتی در شورای برنامه ریزی دوره آموزشی یاران فرهنگ در همدان گفت: در بحث کارکرد فرهنگی در دانشگاهها باید از بخشی نگری اجتناب کرد و سه ضلع مثلث یعنی دانشجویان،کارکنان و اساتید باید در کنار هم دیده شوند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 14:56 | لینک  | 

واحد همدان از پتانسیل و زیرساخت های مناسبی برخوردار است

خبرگزاری آنا: مدیر کل نظارت وارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی از مجوعه سایت دانشگاه آزاد اسلامی همدان و واحد همدان از پتانسیل و زیرساخت های مناسبی برخوردار استبعضی از آزمایشگه هاو کارگاههای این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا از"همدان" در این بازدید امیر اقبال خواجه رحیمی مدیر کل سنجش و نظارت سازمان مرکزی و کارشناسان سنجش و نظارت سازمان مرکزی از قسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی همدان بازدید کردند.
مدیر کل نظارت وارزیابی  دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این بازدید ها گفت: واحد همدان از پتانسیل و زیر ساخت های مناسبی برخوردار است


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 14:52 | لینک  | 

رونمایی از تابلوی نگارگری معراج پیامبر در دانشگاه آزاد اسلامی همدان

خبرگزاری آنا: در ایام با برکت واعیاد شعبانیه و میلاد حضرت ابا عبدالله الحسین و درآستانه خلق حماسه بزرگ رونمایی از تابلوی نگارگری معراج پیامبر در دانشگاه آزاد اسلامی همدانسیاسی از تابلوی نگارگری ”معراج پیامبر" همدان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری آنا از "همدان" در مراسم رونمایی این اثر بدیع مدیر کل نظارت و ارزیابی دانشگاه آزاد اسلامی، رییس و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی همدان حضور داشتند خالق این اثر گفت: تصویر معراج پیامبر (ص) از خمسه نظامی اثر سلطان محمد عراقی، (نگارگر ایرانی فعال در نیمه نخست سده دهم هجری) که از برجسته ترین آثار دوران به شمار می رود، گرفته شده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 14:45 | لینک  | 

تشکل های سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در آستانه یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و خلق حماسه سیاسی بیانه ای منتشر کرد.
به گزارش  خبرگزاری آنا از " همدان" در این بیانه آمده است" فاستبقوا الخیرات الی الله مرجعکم جمیعا (48 مائده)"   ایران اسلامی با مومنان فهیم و انقلابی خود، بار دیگر به جوش و خروش درآمده است تا حماسه سیاسی شگفت آوری را خلق نماید و در ادامه مبارزات و ظلم ستیزی خود بخاطر تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، صحنه های پرشکوهی را به منصه ظهور و بروز بنشاند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 14:41 | لینک  | 

به گزارش خبرگزاری آنا از "همدان" در این بیانیه آمده است: با سلام خدمت آقا امام عصر (عج) و امام خمینی (ره) معمار بزرگ انقلاب اسلامی و با سلام خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای  و با احترام به خون شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس ایران در این بیانه بیان شده تاریخ انقلاب اسلامی ایران سرشار از فداکاریها و ایثار و حماسه سازی های ملت شریف ایران است که امام راحل (ره) امت اسلامی ایران را برتر از مردم زمان حضرت رسول اکرم (ص) خطاب فرمود و پای بندی آنان به اصول اسلامی و فداکاری های مردم را ستودند


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 14:39 | لینک  | 

تشییع و خاکسپاری ۱۱ شهید کربلایى همدان/بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی در محکومیت اقدامات تروریستی

تشییع و خاکسپاری ۱۱ شهید کربلایى همدان/بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی در محکومیت اقدامات تروریستیخبرگزاری آنا: امروز در همدان ۱۱ زائر سرور و سالار شهیدان که در حملات تروریستی به دو کاروان زیارتى از همدان و کرمانشاه روز جمعه هفته گذشته در مسیر استان« دیاله » عراق به فیض شهادت رسیدند تشیع و به خاک سپرده خواهند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از "همدان" روزهای جمعه برای همدانی‌ها همیشه پر از خاطره‌ بوده، از جمعه خونین استادیوم ورزشی قدس که توسط هواپیماهای عراقی بمباران شد گرفته تا روز جمعه خونین مکه و شهادت پرواز و عروج مظلومانه تعدادی از مردم مظلوم و بی‌دفاع نشان از آن دارد که این سبکبالان فقط به جرم محب امیرالمؤمنین و شیعه بودن به شهادت رسیدند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 14:36 | لینک  | 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: در بحث سیاست داخلی ایران تمرکز بر سبک زندگی بسیار حیاتی است و استقلال سیاسی بدون در نظر گرفتن استقلال اقتصادی منجر به شکست استاستقلال سیاسی بدون در نظر گرفتن استقلال اقتصادی منجر به شکست استعلیرضا رضایی پیش از ظهر امروز در نشست انتخاباتی 92 در جمع بانوان استاد و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: انقلاب اسلامی ایران در خاستگاه و هدف با تمام انقلاب‌های جهانی متفاوت است.

 وی تصریح کرد: خاستگاه انقلاب ایران اسلامی در جامعه ما معطوف به قشر خاصی نیست و هیچ قشری نمی‌تواند انقلاب را برای خود مصادره کند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 14:34 | لینک  | 

خبرگزاری آنا: دانشجوی رشته مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی همدان نفر اول جشنواره هنر دانشجوی واحد همدان نفر برتر جشنواره هنر و ادبیات دینی کشور شدوادبیات دینی وعترت دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور شد.

ه گزارش خبرگزاری آنا از "همدان" ، "علی زنده دل" دانشجوی رشته مهندسی برق قدرت واحد همدان توانست در رشته مشبک چوب رتبه اول جشنواره هنر وادبیات دینی را که هرساله در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود به خود اختصاص دهد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 15:32 | لینک  | 

 

غرب به فکر زدودن دین و علم از دانشگاه هاست

غرب به فکر زدودن دین و علم از دانشگاه هاستخبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: کشورهای غربی و سلطه گر به فکر دین زدایی و علم زدایی در دانشگاهها هستند و این موضوع بارها توسط رهبر معظم انقلاب گوشزد شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از" همدان"رییس دانشگاه آزاد اسلامی همدان در شورای استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و مراکز آموزشی عالی استان همدان که در سالن کنفرانس ساختمان مهر واحد همدان برگزار می شد گفت: بسیار خشنودم که امروز در جمع امیران فرهنگی استان همدان هستم و بازهم تاکید می کنم که در مدیریت فرهاد دانشجو به مسائل فرهنگی نگاه ویژه ای شده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 11:18 | لینک  | 

معرفی سه نفر از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان

معرفی سه نفر از اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدانخبرگزاری آنا: با معرفی سه نفر از اعضای هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان از سوی فرهاد دانشجو رییس دانشگاه آزاد اسلامی ترکیب اصلی اعضای این هیات مشخص شد.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در "همدان" گفت: با معرفی سه نفر دیگر از ترکیب شانزده نفره هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان تا تکمیل نهایی این هیات نیاز به معرفی دو نفر دیگر خواهد بود.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مهدی صفرزاده در ساعت 11:13 | لینک  |